15.09.2021, DD Krupka

akce "Vyčisti les"

V letošním roce jsme se opět zapojili do akce "Vyčisti les". Strejda Ondra spolu s dětmi se zasloužil o úklid kolem nedaleké železniční trati v Krupce. Díky všem Výherce této soutěže získá krásných 6000,- Kč za které si děti mohou pořídit něco užitečného. Jedním z kritérií pro výběr vítěze je i prezentace na webu. Myslím, že je důležitější jak se proměnilo okolí našeho dětského domova než jak to bude "dobře" vypadat na fotografiích na webu. Všem, kteří se této akce zúčastní patří velké díky. My z Krupky v akci budeme pokračovat i bez soutěžení. Pro některé dospělé je velkým problémem odnést plastvou pivní láhev do příslušného "žlutého" kontejneru a proto naše děti z DD Krupka "napravují" škody dospělých. Níže jsou uvedeni sponzoři celého projektu "Vyčisti les"

https://www.invia.cz/

https://www.rostlinna-akvaria.cz/

https://www.nazuby.cz/

https://www.proormedent.cz/

https://www.affekt.cz/

https://www.interbohemia.cz/

https://www.vzduchotechnika-ventilace.cz/

https://www.provysavace.cz/

Fotogalerie


Další články

P

Poděkování za sponzorský dar

Akce

Dětský domov v Krupce by rád vyjádřil poděkování za darování multifunkční tiskárny zn. EPSON L6570 společnosti https://www.kovosreal.cz/index.php/cz/  Velké díky patří paní Kamile Hejdukové jednatelce společnosti. Tiskárna pro dětský domov je zcela určitě velkým pomocníkem v nelehké práci.  Děkujeme.

Prázdninový pobyt v Krkonoších

Akce

O prázdninách od 7.7.- 11.7.2021 jsme vyrazili do Krkonoš a myslím, že to stálo za to. Děkujeme za milé pohoštění a příjemné ubytování v hotelu Star na Benecku.

Dolský mlýn

Akce

Neděle 20.6.2021 a náš výlet na Dolský mlýn se zpáteční zastávkou na Miladě