15.09.2021, DD Krupka

akce "Vyčisti les"

V letošním roce jsme se opět zapojili do akce "Vyčisti les". Strejda Ondra spolu s dětmi se zasloužil o úklid kolem nedaleké železniční trati v Krupce. Díky všem Výherce této soutěže získá krásných 6000,- Kč za které si děti mohou pořídit něco užitečného. Jedním z kritérií pro výběr vítěze je i prezentace na webu. Myslím, že je důležitější jak se proměnilo okolí našeho dětského domova než jak to bude "dobře" vypadat na fotografiích na webu. Všem, kteří se této akce zúčastní patří velké díky. My z Krupky v akci budeme pokračovat i bez soutěžení. Pro některé dospělé je velkým problémem odnést plastvou pivní láhev do příslušného "žlutého" kontejneru a proto naše děti z DD Krupka "napravují" škody dospělých. Níže jsou uvedeni sponzoři celého projektu "Vyčisti les"

https://www.invia.cz/

https://www.rostlinna-akvaria.cz/

https://www.nazuby.cz/

https://www.proormedent.cz/

https://www.affekt.cz/

https://www.interbohemia.cz/

https://www.vzduchotechnika-ventilace.cz/

https://www.provysavace.cz/

Fotogalerie


Další články

Aukce obrazů dětí z DD Krupka ve prospěch Anidef

Akce

Již 3. aukce obrazů dětí z DD Krupka ve prospěch útulku pro opuštěná zvířata Anidef v Žimu proběhla v období od 1.3. - 31.3.2022. Výsledek je přímo úžasný. Podařilo se prodat celkem 52 obrazů z výtvarné dílny dětí z 5RB a výtěžek, který putoval na transparentní účet útulku AniDef činí krásných 26.750,- Kč. Všem děkujeme za podporu.

Internetová aukce obrazů 2022

Akce

Přípravy na internetovou aukci obrazů dětí z DD v Krupce jsou v plném proudu. Loňská aukce byla velmi úspěšná. Výtěžek 20.900,- Kč putoval na transparentní účet útulku pro opuštěná zvířata v Žimu. Děkujeme za zájem a podporu chlupáčů i našich dětí.