16.01.2017, DD Krupka

Bitva o stanici starého Jeremiáše

Dne 6.7.2013 se jely děti z DD podívat na čtvrté pokračování Indiánských válek, které se tentokrát jmenovalo  BITVA O STANICI STARÉHO JEREMIÁŠE“  a které se konalo v Březně u Chomutova. Děti zde viděly moc hezky připravenou rekonstrukci bitvy mezi indiány a vojáky 8. Kavalérie gen. Custera. Ještě před tímto hlavním programem si mohly děti prohlédnout pravý indiánský tábor s indiány a jejich Týpí“, tábor vojáků gen. Custera, jejich koně a zbraně. Celá akce proběhla v příjemné atmosféře za krásného počasí. Všem dětem se akce moc líbila a již teď se těšíme na páté pokračování.

Fotogalerie


Další články

Florbalový turnaj dětí z dětských domovů

Akce

V sobotu 18.5.2024 se uskutečnil již. 14. ročník celostátního florbalového turnaje dětí z dětských domovů v Ústí nad Labem. Po loňském bronzu si náš dětský domov odváží medaile nejcenější. Do finále jsme dokráčeli bez jediné porážky a finálový zápas proti Lipové jsme dokázali vyhrát po velkém obratu z 0:2 a 2:4 na konečných 6:5. Velká gratulace za super výkon a vzorné chování.Mezi vyhlášenými byl …

Výlet na Bořeň

Akce

V sobotu 13.4. 2024 jsme za krásného slunného počasí vyrazili na nedalekou Bořeň u Bíliny. Ve výšce 539 metrů jsme si užívali sluneční paprsky.

Velikonoční prázdniny v JUMP aréně

Akce

Na Velký pátek zavítaly děti z DD v Krupce do JUMP arény v Ústí nad Labem.