02.06.2018, DD Krupka

Mezinárodní den dětí s hasiči a policií ČR v Krupce

Dne 2. 6. 2018 se děti z Hamrů zúčastnily Mezinárodního dne dětí s hasiči a policií ČR. Čekalo na ně plno zábavných úkolů, např. skákání v pytli, přetahování či střelba z luku, za jejichž splnění byly děti odměněny sladkostmi a hračkami. Mimo to měly možnost shlédnout plno zajímavostí, např. výstavu střelných zbraní, výcvik policejního psa a prohlédnout si historická i novodobá policejní, vojenská a požární vozidla. Navíc nám bylo umožněno prohlédnout si také vnitřní zázemí hasičů a policie ČR včetně kanceláří a veškerého vybavení provázeného zajímavým výkladem. Děkujeme zástupcům hasičů i policie za super přístup a radostně prožité dopoledne.

Fotogalerie


Další články

Florbalový turnaj dětí z dětských domovů

Akce

V sobotu 18.5.2024 se uskutečnil již. 14. ročník celostátního florbalového turnaje dětí z dětských domovů v Ústí nad Labem. Po loňském bronzu si náš dětský domov odváží medaile nejcenější. Do finále jsme dokráčeli bez jediné porážky a finálový zápas proti Lipové jsme dokázali vyhrát po velkém obratu z 0:2 a 2:4 na konečných 6:5. Velká gratulace za super výkon a vzorné chování.Mezi vyhlášenými byl …

Výlet na Bořeň

Akce

V sobotu 13.4. 2024 jsme za krásného slunného počasí vyrazili na nedalekou Bořeň u Bíliny. Ve výšce 539 metrů jsme si užívali sluneční paprsky.

Velikonoční prázdniny v JUMP aréně

Akce

Na Velký pátek zavítaly děti z DD v Krupce do JUMP arény v Ústí nad Labem.