14.08.2018, DD Krupka

Poslův Mlýn

Ve dnech 10.-12.8.2018 jsme trávili část prázdnin u Máchova jezera v kempu Poslův Mlýn. Vydali jsme se na Bezděz, prohlédli si město Doksy a jedno celé odpoledne strávili u Máchova jezera.

Fotogalerie


Další články

Výlet do skanzenu v Zubrnicích - akce "Podzim na vesnici"

Akce

V sobotu dne 20. 10. 2018 jsme vyrazili s dětmi z Hamrů do Zubrnic, kde probíhala akce "Podzim na vesnici". V rámci prohlídky skanzenu měly děti možnost vyzkoušet si různé řemeslné práce - česání a tkaní lnu, stloukání másla, mlácení obilí cepem a vyslechly si vyprávění v opravdovém mlýně, jak se dříve vyráběla mouka. Ochutnaly si také koláče, které upekly děti z dětské ho domova ze Střekova. V …

Výlet do Opárenského údolí

Akce

V sobotu dne 6.10.2018 jsme s dětmi z Hamrů vyrazili vlakem na celodenní výlet do Opárenského údolí. Cestou údolím si děti pohrály si na dětských hřištích a prošly si naučnou stezku, kde poznávaly různé druhy stromů a jejich plodů. Nejvíce děti zaujaly obory se zvířátky, která mohly pohladit i nakrmit. Počasí i výlet se nám vydařily a děti si odnesly spoustu hezkých zážitků.

Putovní cyklovýlet

Akce

Během prázdnin jsme podnikli putovní výlet na kolech. Naše trasa vedla z Krupky do Ústí nad Labem vlakem a pak na kolech podél Labe do kempu Píšťany u Lovosic, kde jsme přespali, vykoupali se a opekli si buřty. Druhý den jsme pokračovali až do Štětí do kempu Liběchov, což bylo asi 50km.Tam jsme přenocovali a další den jsme dojeli do Mělníka a odtud vlakem domů.