23.08.2017, DD Krupka

Železná Ruda

Od 13. do 19.8.2017 jsme strávili týden na rekreaci v Železné Rudě v hotelu Engadin. Počasí nám přálo, tak jsme si Šumavu pěkně užili se vším všudy. Chodili jsme do lesa na houby a učili se je poznávat. Nejlepší sběratelé dokázali najít i 14 hub za dopoledne, a to nás bylo 20. Na horských kolech jsme podnikli vyjížďku na nedaleké Čertovo jezero, další den jsme vyjeli lanovkou na Špičák a dále pokračovali na kolech k Černému jezeru. Také jsme si prohlédli společné česko - německé nádraží Alžbětín a muzeum, které je jeho součástí. Koncem pobytu jsme se vydali na kolech na celodenní výlet do Prášil, a i přes náročný terén jsme byli nadšeni krásnou přírodou a upravenými cyklostezkami. Hezké počasí jsme využili také ke koupání v nedalekém přírodním rybníčku. Pobyt se nám celkově vydařil, všichni přijeli spokojení a plní zážitků. Děti doprovázely tety z DD Hamry.

Fotogalerie


Další články

Brigáda ve prospěch útulku pro opuštěná zvířata v Žimu

Akce

V sobotu 22.5.2021 jsme po dlouhé době kvůli epidemickým opatřením dorazili do útulku v Žimu, abychom přiložili ruku (ruce) k dílu. Za krásného počasí za námi zůstalo spoustu odvedené práce a dobrý pocit, že jsme chlupáčům mohli opět pomoci.

Ukončení internetové aukce obrazů dětí z DD Krupka

Akce

Dnes byla ukončena internetová aukce obrazů dětí z DD Krupka. Výtěžek této akce je věnován útulku pro opuštěná zvířata AniDef v Žimu. A výsledek akce? Vydraženo celkem 30 obrazů v celkové hodnotě neuvěřitelných 20.800,- Kč. Všem, kteří tuto akci svými příspěvky podpořili moc děkujeme. Moc si vážíme podpory našeho projektu.

Internetová aukce obrazů.......

Akce

Aukce obrazů dětí z DD Krupka ve prospěch útulku pro opuštěná zvířata AniDef v Žimu se pomalu chýlí ke konci. Zbývá posledních 8 dní a my Vám přinášíme dobré zprávy. Vydraženo bylo 27 obrazů a částka dosahuje výše 18.800,- Kč. Náš cíl vybrat částku 5000,- Kč byl splněn, ale....... 20,000,- je tak blízko.....