05.11.2019, DD Krupka

"Strašidelná ZOO" v Ústí nad Labem

     V sobotu 2. 11. 2019 vyrazily děti z Hamrů do ústecké zoologické zahrady, kde se konala akce "Strašidelná ZOO". Kromě zvířátek na nás dle netradičního pojetí akce jako mexické dušičkové oslavy čekalo v pavilonech plno strašidelných masek ve stylu známého animovaného filmu Coco. Na stanovištích s úkoly si děti vyzkoušely nejen svou šikovnost, ale měly i možnost nechat si pomalovat obličej dle vybraného modelu. Poté shlédly vystoupení mexické hudební skupiny a v pavilonu plazů pak společně vydlabaly a vyřezaly dýně. Na závěr nás čekal lampionový průvod k východu ze ZOO, který vedl hrůzostrašný Mexičan se smrtkou. Děti si odnesly z akce spoustu netradičních adrenalinových zážitků a všem, zejména těm nejmenším, náleží pochvala za super chování, výdrž a odvahu.

Teta Jitka

Fotogalerie


Další články

Návštěva FK Teplice v DD Krupka

Akce

Dne 10.12.2019 jsme v DD Krupka Libušín přivítali fotbalisty z Teplic v čele s Pavlem Verbířem.Po úvodní debatě o probíhajícím ročníku Fortuna ligy jsme se pustili do fotbalového kvízu, ve kterém o jediný bod zvítězili hráči Teplic a získali hlavní cenu čokoládový míč. Poté děti z DD Krupka předvedly svůj um v oblasti pěvecké a taneční a na závěr vyzvaly hráče Teplic k souboji ve stolním fotbálku …

Mikuláš v DD Hamry

Akce

Mikuláš v DD Hamry se nesl ve znamení "Pekelné výpravy". Celkem 5 čertů vyslal sám Lucifer, aby zkrotili dětské hříšníky. Věříme, že pekelná výprava nebude již příště zapotřebí a do DD Hamry se slétne více andělů. Mikuláš si vyslechl několik dětských říkanek a písniček za což malé "hříšníky" také odměnil.

Vánoce ve skanzenu v Zubrnicích 2019

Akce

Dne 7.12.2019 navštívila 6RB a 7RB Zubrnice, kde se konala akce "Vánoce ve skanzenu v Zubrnicíh 2019. Prohlídka byla dětem zpestřena úkoly na vánoční stezce. Na fotografii zachycena 7RB. Nenechte se zmást výrazem jednoho z chlapců. Prý jde o předvánoční rozjímání. :-)