16.12.2022, DD Krupka

Tréninky dospělosti 2022

      V období od září 2022 do prosince 2022 se zúčastnilo našich 6 téměř dospěláků projektu "Tréninky dospělosti", které již několik let pořádá Spolu dětem o.p.s. Pět prodloužených víkendů bylo věnováno přípravě na samostatný život po odchodu z dětského domova. Moc děkujeme lektorům Monice, Bětce, Pavlovi a především paní ředitelce Nadě.

     Náš dětský domov získal od "Spolu dětem" podporu i v oblasti zájmových kroužků dětí v podobě finančního příspěvku ve výši 22.100,- Kč. Velké díky i za podporu našeho výtvarného, keramického a rukodělného kroužku v podobě příspěvku ve výši 23.743,- Kč, který posloužil na nákup výtvarných a kreativních potřeb. Vaší pomoci a obětavosti si nesmírně vážíme a věříme, že se uvidíme znovu na podzim roku 2023.

Fotogalerie


Další články

Sestava BK Armex Děčín na plátnech od dětí z DD Krupka

Akce

Děti z DD v Krupce se řadí mezi fanoušky basketbalového týmu BK Armex Děčín a jejich výtvarná díla budou pomáhat dobré věci.... Více informací přineseme již brzy

Aukce obrazů dětí z DD v Krupce ve prospěch AniDef 2023

Akce

Děti z dětského domova v Krupce opět pomáhají útulku pro opuštěná zvířata AniDef v Žimu a to prodejem obrazů z vlastní výtvarné dílny. Akce trvá od 15.3. - 5.4. 2023. Děkujeme za podporu chlupáčů i dětí.

Krásné Vánoce přeje dětský domov Krupka

Akce

Všem přátelům, příznivcům, podporovatelům a především našim dětem přejeme krásné Vánoce.