27.11.2016, DD Krupka

Jak na zuby

Dne 27. 11.2015 se v rámci plánu prevence DD Krupka uskutečnila na Střední zdravotní škole v Ústí nad Labem přednáška na téma „Dentální hygiena, péče o chrup“. Tato přednáška byla pro děti připravena zajímavou a naučnou formou. Děti si sami vyzkoušely za pomocí tablet, jak dalece mají vyčištěný svůj chrup a jaké hlavní chyby při čištění zubů dělají. Vyzkoušely si čištění zubů vysokorychlostním kartáčkem přímo v zubařském křesle a dozvěděly se mnoho užitečných informací o důležitosti péče o svůj chrup. S přítomnými studentkami si rovněž nacvičily správnou techniku čištění zubů.

Fotogalerie


Další články

Florbalový turnaj dětí z dětských domovů

Akce

V sobotu 18.5.2024 se uskutečnil již. 14. ročník celostátního florbalového turnaje dětí z dětských domovů v Ústí nad Labem. Po loňském bronzu si náš dětský domov odváží medaile nejcenější. Do finále jsme dokráčeli bez jediné porážky a finálový zápas proti Lipové jsme dokázali vyhrát po velkém obratu z 0:2 a 2:4 na konečných 6:5. Velká gratulace za super výkon a vzorné chování.Mezi vyhlášenými byl …

Výlet na Bořeň

Akce

V sobotu 13.4. 2024 jsme za krásného slunného počasí vyrazili na nedalekou Bořeň u Bíliny. Ve výšce 539 metrů jsme si užívali sluneční paprsky.

Velikonoční prázdniny v JUMP aréně

Akce

Na Velký pátek zavítaly děti z DD v Krupce do JUMP arény v Ústí nad Labem.